Christmas Time in EuroPhilosophie office/Knihovna EuroPhilosophie o Vánocích

Dear students and EuroPhilosophie library users

EuroPhilosophie office will be closed from 22 December 2016 to 1 January 2017 due to holiday. During the exam period in January and February 2017 the library will be open in the usual office hours unless announced otherwise. Please check the availability of books prior to your visit at lenka.vinterova@fhs.cuni.cz.

Let me wish you a very Merry Christmas and a very Happy New Year 2017.

Lenka Vinterová

Vážení studenti a uživatelé knihovny EuroPhilosophie,

z důvodu vánočních svátků a dovolené bude knihovna EuroPhilosophie uzavřena od 22/12/2016 do 1/1/2017. V době zkouškového období v lednu a únoru bude knihovna otevřena  v obvyklých úředních hodinách (v případě změn Vás budu informovat). Pokud si chcete vypůjčit konkrétní titul, doporučuji Vám ověřit jeho dostupnost předem na emailu lenka.vinterova@fhs.cuni.cz.

Přeji Vám klidné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku 2017.

Lenka Vinterová