Úkoly plňte průběžně ze semináře na semináře, jinak je nutné změnit alespoň jednu proměnnou! (tj. jde o důkaz, že jste úkol vypracovali sami)
Posilejte jako text (odpověďi na otázky) ve formátu MS word (doc) na jiri.safrATseznam.cz, v předmětu/subjectu emailu uveďte: AKD1-d, ukol ČÍSLO, SVÉ JMÉNO (studenti kombinovaného studia uvádí: ADK1-kombi) |
Návod a nápověda: Princip příkazu MISSING VALUES i tisku tabulek FREQUENCIES naleznete podrobně v úvodní spss syntax (březen 2014) a v prezentaci 2. Chybějící hodnoty (Missing Values), část 1. (snímky 5-10); viz též podrobný Návod na software PSPP/SPSS část 1. – úvod.
(Až sem aktualizováno pro LS 2015)
Nezapomeňte v předmětu/subjectu emailu vždy uvést: AKD1-d, ukol ČÍSLO, SVÉ JMÉNO (studenti kombinovaného studia uvádí na začátku: ADK1-kombi).
Úkoly odevzdávejte ve wordu, tj. formát doc (pokud používáte OpenOffice apod. a nelze exportovat do doc, pošlete jak v odt či jiném textovém formátu tak i v pdf). V dokumentu uveďte své jméno, popište (zkopírujete) zadání úkolu. Z SPSS/PSPP vkládejte jen vybrané tabulky/grafy a ty komentujete (neposílejte tedy samotné outputy z SPSS!). Klíčová čísla zvýrazněte (např. tučně nebo zažlucením), vymazejte vše nadbytečné a pokud pracujete v syntaxu, vkládejte i příkazové řádky. Jak má vypadat úprava tabulek a jejich interpretace tj. komentáře čísel v textu viz Ukázky jak prezentovat tabulky a interpretovat vztahy proměnných |